Hakkımızda

Karton Stand, ürünlerin satışını artırmak ve tanıtım faliyetlerinizi daha etkin kılmak için belirlenmiş bütçeyi doğru şekilde kullanarak verimli tasarımlar üretir. Projelerin tasarım ve üretim süreçleri; tasarım, demo, üretim olarak üç aşamadan oluşur. Müşterilerimiz için tasarım ve üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünleri 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası dahilinde yasal olarak işleme koymaktayız.


Bizi Yakından Tanıyın

Karton Stand, kuruluşundan bugüne kadar başarıyla uyguladığı kalite, fiyat ve zaman kombinasyonu; müşteri memnuniyeti ile birlikte şirketimizi ülkemizin sektöründeki en iddialı kuruluşlarından biri yapmayı hedef haline getirmiştir.

Ambalaj sektöründeki tabaka ofset konusunda şirketimiz, 110x160 cm ebat ve bunu destekleyen baskı sonrası makineleri otomatik sıvama, çivili (kesim) ve tel dikiş ile ülkemizdeki en büyük tek parça ofset ambalaj yapabilen kuruluşlardan bir tanesidir.

Memnuniyet Politikası

Ürünlerinizi sağlıklı koruyabilecek sağlam, estetik ve fonksiyonel tasarımları ile ambalaj konusundaki sorunlarınızı kolaylıkla aşmanızı sağlayacaktır.

Tesislerimizin ve konularında uzman olan çalışanlarımız olanaklarını sizlere hizmete dönüştürmekten mutluluk duyacağız. Karton Stand

Üretim Parkuru

Karton ve oluklu karton kombinasyonundaki ambalaj kutu ile karton stand – teşhir stand ve display - ofset baskı – selefon laminasyon – sıvama - 3 nokta yapıştırma – büyük ebad koli tel dikiş – çivili bobst kesim işlemleriyle nihai ambalaj haline getirilmektedir.

  • 110x160 4 Renk Roland 800   
  • 70x100 5 Renk + Lak Roland 700
  • Laminasyon + Sıvama
  • Yapıştırma + Özel işlemler
  • Dikiş + Kesim ve Giyotin

Karton Stand E-mail Listesine Katılın

Karton Stand ve Teşhir Ürünleri gelişmelerinden haberdar olmak için mail adresinizi bırakın.
Düzenli bilgilendirme bülteni gönderelim.